Jap Banes me qira ne Ulpian te C3

Jepet me qera nga: Selime Nuka 27 Gsh 11:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Adresa: Ulpian C3
Sipërfaqe: 45 m2
Komuna: Prishtinë
Jap Banesen me qira ne ulpian te C3 mrapa butikut arsneal ne katin e 3 ,banesa ka kushte te mira ,eshte e mobiluar mire ofron kushte te mira banimi, ka edhe paisjet e nevojshem si lavatriqe, shporet elektrik,frigorifer, televizion etj, ka nje dhome dite me kuzhine, dhome gjumi,banjo dhe shpajz
Numri i Telefonit 049688502 Viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim