Jap Banese me Qera

Jepet me qera nga: Ardi 30 Gsh 12:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë
Jap banese me qera per 3 dhe 6 persona tek ish Klinika Gjermane e Syrit saktesisht mbi Konviktet e Studenteve.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim