Jap Banese me Qira

Jepet me qera nga: Burim 06 Shk 17:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Adresa: Bregu i Diellit
Sipërfaqe: 40 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Kati i parë
Komuna: Prishtinë
Jap banesen me qira ne Lagjen Bregu I Diellit afer ambulantes. Banesa eshte ne katin e pare, eshte e mobiluar dhe e lidhur ne rrjetin e nxemjes qendrore. Banesa ka nje dhome, kuzhine te ndare, ballkon.

Vetem per Familjare
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim