Jap Banese me qera

Jepet me qera nga: Besnik Basholli 14 Tet 23:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

330 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Gustav Mayer Prishtine
Sipërfaqe: 75 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Jap banese me qera ne qender te prishtines mbi hotle sirus ka 2 dhoma gjumi , kuzhinen dhe sallonin , banjo dhe ballkon , plotson te gjitha kushtet e banimit qmimi 330 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim