Jap Banese me qira

Jepet me qera nga: Banesa 05 Tet 20:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 65 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Jap me qira Banesen e Mobiluar 65m2 ne Prishtine, Bulevardi "Bill Klinton" ne lagjen Dardania. Banesa e ka dhomen e ndejes, dhomen e fjetjes, kuzhinen, Banjo dhe Ballkon!!
Mund te me kontaktoni ne Telefon, çmimi sipas marreveshjes!!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim