Jap Banesen me Qira

Jepet me qera nga: Burim 29 Shk 16:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Adresa: Dardani afer Postes kryesore
Sipërfaqe: 44 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Jap banesen me qira, banesa eshte ne Dardani afer postes se madhe. Banesa e ka nje dhome + nje kuzhine. Banesa eshte ne kat te 1 dhe ne lokacion atraktiv, e mobiluar, vetem per familjare.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim