Jap Banesen me qera

Jepet me qera nga: gazi 15 Gsh 21:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Velani
Sipërfaqe: 64 m2
Për vendbanimin: Ndërtesë e re
Komuna: Prishtinë
Jap banesen me qera ne Velani ndertim i ri me siperfaqe 64 m2 e mobiluar si dhe ofroj parkingun nentoksor per veture.....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim