Jap Banesen me qera

Jepet me qera nga: Gazi 14 Dhj 13:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Velani -
Sipërfaqe: 64 m2
Komuna: Prishtinë
Jap banesen e mobiluar komplet me qera ne lagjen Velania me siperfaqe prej 64 m2 .Banesa eshte ndertim i ri si dhe garazhen per veture.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim