Jap Banesen me qera

Jepet me qera nga: Gazi 04 Mar 22:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Velani
Sipërfaqe: 64 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj Banesen me qera me siperfaqe prej 64m2 e mobiluar si dhe garazhen per veture......
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim