Jap Banesen me qira

Jepet me qera nga: Gazi 04 Shk 12:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

230 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Velani-Prishtine
Sipërfaqe: 64 m2
Komuna: Prishtinë
Jap me qira banesen me siperfaqe prej 64m2 e mobiluar ndertim i ri si dhe garazhen per veture.....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim