Jap Banesen me qira

Jepet me qera nga: Liriki 06 Shk 23:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Velani- Prishtine
Sipërfaqe: 78 m2
Komuna: Prishtinë
Jap banesen me siperfaqe prej 77m2 e mobiluar tersisht,banesa eshte ndertim i ri e pa perdorur me mobilje te reja si dhe garazhen per veture..........
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim