Jap Garsoniere me qera

Jepet me qera nga: Visar 13 Tet 15:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Adresa: Arberi ( Dragodan)
Sipërfaqe: 50 m2
Komuna: Prishtinë
Jap garsoniere me qera , Garsoniera eshte e mobiluar mire ka nje dhome , koridor dhe banjo , ka hyrje te veçante dhe eshte shume e pershtatshme per nje çift .

Ne kete çmim perfshihen te gjitha shpenzimet .

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim