Jap Garsonjer me qera

Jepet me qera nga: Sadudin 05 Shk 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 1,5
Adresa: Dardania Prishtine
Komuna: Prishtinë
Jap garsonjeren me qera ne Prishtine, lagjia Dardania te bashksia e 3 lokale, me nxemje qendrore dhe e mobiluar.. per me shum tel: 044-609-803
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim