Jap banesën me qira në Prishtinë Lagjja Kalabria

Jepet me qera nga: Nestreti 05 Gsh 10:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

280 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Rr.Regjep Krasniqi
Sipërfaqe: 90 m2
Komuna: Prishtinë
Kulla 6, kati i VI

Jap banesën me qira në Prishtinë Lagjja Kalabria (ish Emshiri) te rrethi , rruga "Rexhep Krasniqi:". Kulla 6, kati i VI.
Banesa ka 90 m². Ka dy dhoma gjumi, dhomë dite, kuzhinë, banjë dhe dy ballkone. E mobiluar komplet dhe është e gatshme për banim.
Banesa është e re me mobilje te reja, ka ashensor 24 ore, uje dhe rryme pa nderprerje.
çmimi është 280 Euro.Për të interesuarit mundë të lajmrohen në këtë nr. telefoni: 044 307 141
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim