Jap banesën ne Qera ne Prishtine

Jepet me qera nga: Astrit 27 Nën 15:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

420 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Lakrishte afër kompleksit Ramiz Sadiku
Sipërfaqe: 73 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Jap banesën me qera, banesa ka 3 dhoma, dhoma e ndejes me kuzhinë, dy dhoma gjumi, një banjo dhe një teras. Banesa ka ngrohje të qytetit 24/7, Lift, Interfon, uje 24/7, klime. Banesa ësht ndërtim i ri, ka gjithsej 3 banesa në kat,
Lokacioni është në zonën e qendrës së ngushtë të qytetit të Prishtinës, respektivisht:
a. ish Rilindja - Ndërtesë e Qeverisë së Kosovës = 240 m
b. Lagjja Pejton = 130 m
c. Pallati i Rinisë = 470 m
d. Stadiumi i qytetit = 650 m
e. Sheshi “Zahir Pajaziti” / Shetitorja “Nëna Tereze” = 740 m etj. Lokacioni është i i rrethuar në 3 anët me rrugë të kategorive të ndryshme. Sipërfaqja e parcelës e mbuluar me ndërtim është 25 %, kurse pjesa tjetër është bulevardi, parku, shetitoret dhe rekreacioni.

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim