Jap banes me qera.

Jepet me qera nga: Hilmi 22 Mar 01:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Bregu i Diellit tek Banesat e Standradit
Sipërfaqe: 94 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Jap banesen me qera ne lagjen Bregu i Diellit , tek banesat e Standardit banesa eshte rreth 94 metra katrore.Banesa eshte 3 dhomshe ku perfshihen 3 dhoma gjumi dhe posedon sallonin e mobiliuar terisht dhe gjithashtu posedon kuzhinen komplet me te gjitha paisjet , gjithashtu edhe dhoma e madhe per gjume posedon shtratin komplet per qifte dhe komoden per tesha.Gjithashtu posedon 2 banjo te paisur me tush dhe paisjet tjera shtese.Posedon dhe nje ballkone me pamje te mire.Rrym dhe uje 24 ore , me podrum,nese jeni te interesuar mund te merrni dhe garazhden me nje qmim te mire dhe te volitshem , gjithashtu nese deshironi ju mund te merrni dhe liftin nen sherbimin tuaj me nje pages shtes me nje pagese minimale dhe te pershtatshme.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim