Jap banes me qera ne Lagjen e Spitalit

Jepet me qera nga: Rexha 30 Gsh 19:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Lagjja e Spitalit
Sipërfaqe: 53 m2
Komuna: Prishtinë
Jap banes me qera ne Lagjen e Spitalit afer shkolles Pavaresia.Banesa ka sallon,kuzhine,banjo,dhome gjumi,koridor dhe teras.Banesa ka 53m2.Qmimi sipas marreveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim