Jap banes me qera ne Lagjen e Spitalit

Jepet me qera nga: Rexha 14 Sht 20:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Lagjja e Spitalit
Sipërfaqe: 53 m2
Komuna: Prishtinë
Jap banes me qera ne lagjen e Spitalit afer shkolles Pavaresia.Banesa ka 53m2 dhe perbehet nga salloni,dhoma e gjumit,koridori,kuzhina,banjo dhe terasa.Qmimi sipas marreveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim