Jap banes me qera ne Ulpian

Jepet me qera nga: Halim 18 Gsh 20:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 38 m2
Komuna: Prishtinë
Jap banes me qera mbrapa hotel baci. Banes eshte perdhes , Ka ket renditje , Sallon dhe kuzhin bashk plus nje dhom fjetje.. Gjithsesi eshte 38 m2 . Ka uj, rrym, nonstop.. per me shum informacione ju lutem kontaktoni ne numrin e telefonit. Banesa eshte e lir prej 1 Shtatori
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim