Jap banes me qera ne qender te Sllovenija Sport

Jepet me qera nga: Mirvete 27 Mar 14:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

280 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Rrustem Statovci, te Sllovenija Sport
Sipërfaqe: 60 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar, Interfon
Komuna: Prishtinë
Eshte ndertim i ri
Banesa ka dhomen e dites se bashku me kuzhin,dheomen e fjetjes,nji shpaiz i vogel,banjo,koridori dhe bllkoni
ka 24 ore uje
Te gjitha mobiljet dhe paisjet jan te reja
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim