Jap banes me qera ne qender

Jepet me qera nga: Rifat 15 Pri 22:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Tring Ismaili merapa Hotel Sirius
Sipërfaqe: 102 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar, Interfon
Komuna: Prishtinë
Banesa gjindet merapa Hotel Sirius eshte ndertim i ri te gjitha mobiljet dhe paisjet jane te reja leshohet per here re pare.
Banesa ka dhomen e dites se bashku me kuzhin,dy dhoma te fjetjes,nji shpaiz,banjo dhe koridori
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim