Jap banes me qera ne ulpian

Jepet me qera nga: Halim 07 Tet 19:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Adresa: Ulpian
Sipërfaqe: 38 m2
Komuna: Prishtinë
Jap banes me qera ne ulpian mbrapa hotel baci... Banesa ka ket renditje , Nje dhom gjumi , Kuzhin dhe sallon , banjo dhe koridor.. Banesa ka uj rrym nonstop dhe edhe ne katin perdhes. Ju lutemi vetem oferta serioze..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim