Jap banes me qera per femra

Jepet me qera nga: albin 22 Jan 23:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: lagja muhaxhereve afer hotel afa
Sipërfaqe: 70 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Kati i parë, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Jap banes me qera per femra banesa eshte e mobiluar per studente ka nje kuzhine dhe dy dhoma te fjetjes dhe terasa.
Dy dhomat e fjetjes i kan nga tre shtrata cmimi eshte 50 euro per shtrat plus shpenzime
Perparesi kan studentet e Suharekes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim