Jap banes me qera perball Menzes

Jepet me qera nga: ERONA shpk 18 Nën 11:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 75 m2
Komuna: Prishtinë
Jap banes me qera perball Menzes banesa ka siperfaqe prej 75m2 banesa eshte e mobiluar ne teresi dhe ofron kushte shume te mira banimi, banesa e ka kete renditje: -Dhome dite, -Kuzhine, -2 Dhoma gjumi, -Banjo.
Qmimi eshte 450€ i diskutushem.

Per me shume Info na kontakto ne keta nr:
+38649618848
+38649394111
Ose ne Email amar_leci2@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim