Jap banes me qera te shkolla Gjergj Fishta

Jepet me qera nga: ERONA shpk 06 Dhj 21:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50 m2
Komuna: Prishtinë
Jap banes me qera me siperfaqe 50m2 te shkolla Gjergj Fishta banesa eshte e mobiluar dhe ne gjendje te banueshme
Banesa eshte njedhomshe.

Per me shume info na kontakto ne keta nr:

+38649394111

Ose ne Email: amar_leci2@hotmail.com

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim