Jap banes me qera

Jepet me qera nga: Rexha 19 Gsh 15:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Lagjja e Spitalit
Sipërfaqe: 53 m2
Për vendbanimin: E mobiluar
Komuna: Prishtinë

Jap banes me qera 53m2.Banesa gjindet ne Lagjen e Spitalit afer shkolles fillore Pavaresia.Banesa ka dhome dite me kuzhin,dhome gjumi,banjo,koridor dhe teras e mobiluar.Qmimi sipas marreveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim