Jap banes me qera

Jepet me qera nga: urim 25 Gsh 16:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: prishtine
Sipërfaqe: 75 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
leshoj banes me qera te parku i qytetit, banesa ka sallon e kuzhin se bashku, dy dhoma gjumi, nje banjo si dhe nje ballkon qe ka pamje nga parku.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim