Jap banes me qera

Jepet me qera nga: Zamira 01 Sht 18:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Banesat e arapve katin i 9
Sipërfaqe: 85 m2
Komuna: Prishtinë
Jap banesen me qira , ne emshir ( banesat e arapve ). Banesa ka dy dhoma , sallon , kuzhin , banjo dhe dy ballkona .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim