Jap banes me qera

Jepet me qera nga: Valmir 21 Sht 00:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2,5
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Hapësirë parkimi / Garazh, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Jap banes me qera dy dhomshe e mobiluar teresisht dhe ka vend per parkim . gjende te parku i qytet lagja e kacallarve mbi furren rekord. Numri 045-965-101.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim