Jap banes me.qera

Jepet me qera nga: Banesa 28 Sht 12:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Jap garsonieren me qera ne Prishtinë mbrapa Sllovenia Sportit saktesisht ngjit me shtypshkronjen Blendi,,,garsoniera eshte e dedikuar per 4 persona ,,garsoniera eshte e mobiliar,,qmimi 240 euro ose 60 euro per person,,ne qmim perfshihen uji dhe mbetrurinat,,,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim