Jap banes me qera

Jepet me qera nga: Valmir 07 Tet 18:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2,5
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Jap banese me qera dy dhomshe e mobiluar teresisht dhe ka vend per parkim. Gjendet ne lagjen dodona mbi furren Rekord. Numri 045965101
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim