Jap banes me qera

Jepet me qera nga: Valmir 15 Tet 14:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2,5
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Hapësirë parkimi / Garazh, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Jap banes me qera dy dhomshe e mobiluar teresisht dhe ka vend per parkim . gjendet ne lagjen dodona tek parku i qytetit mbi furren rekord. Numri 045-965-101
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim