Jap banes me qera

Jepet me qera nga: Valmir 24 Tet 16:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2,5
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Hapësirë parkimi / Garazh, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Jap banes me qera dy dhomshe e mobiliuar teresisht dhe ka vend per parking. Gjendet te parku i qytetit mbi furren rekord tek lagja dodona. Numri 045-965-101 ose044-284-334
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim