Jap banes me qera

Jepet me qera nga: Valmir 28 Tet 16:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

140 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Hapësirë parkimi / Garazh, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Jap banes me qera dy dhomshe e mobiluar teresisht dhe ka vend per parking . Gjendet te parku i qytet mbi furren rekord ne lagjjen dodona. Numrat e tel: 045-965-101 ose 044-284-334
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim