Jap banes me qera

Jepet me qera nga: Mirvete 11 Shk 20:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Rruga Rrustem Stativci
Sipërfaqe: 57 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Banesa gjindet te Sllovenija Sport
Eshte ndertim i ri
Ka dhomen e dites se bashku me kuzhin,dhomen e fjetjes,nji shpaiz i vogel,banjo ballkoni ka dhe klim
24 ore uje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim