Jap banes me qera

Jepet me qera nga: Alban 26 Shk 16:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

280 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Emshir-stacioni i autobusave
Sipërfaqe: 75 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar, Interfon
Komuna: Prishtinë
Banes me qera ne Emshire afer stacionit te autobusave , ndertim i ri komplet e mobilur .
banesa eshte ne katin e 5 dhe ka kete renditje; sallon me kuzhin, dhome e fjetjes dhe dhome per femije vc koridor dhe terrac.
Te gjitha paisjet jane te reja te pa perdorura me pare.
banesa eshte ndertim i ri ka parking te siguruar.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim