Jap banes me qera

Jepet me qera nga: Rifat 25 Shk 14:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Tring Ismaili
Sipërfaqe: 60 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Banesa gjindet prapa hotel Sirius
Eshte ndertim i ri te gjitha mobiljet dhe paisjet jan te reja
Banesa ka dhomen e dites me kuzhin, dy dhoma te fjetjes,dhe banjo
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim