Jap banes me qira ne Lagjen Aktash

Jepet me qera nga: Rilind Krasniqi 17 Shk 21:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3,5
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Jap banes me qira ne Aktash banesa esht ne katin e 1 banesa esht e mobiluar ka 2 dhoma gjumi sallon kuzhin banjo koridorbanesa ka 110m2 dhe ballkon ka 40m2 banesa ka klim dhe sht e mobiluar komplet banesen jap dhe per afat shkurt dhe afat gjat studenta familjar si te ju konvenon juve viber +37745606661
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim