Jap banes me qira ne graqanic

Jepet me qera nga: Krasniqi 06 Sht 12:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 98 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Jap banes me qira ne graqanic banesa esht e mobiluar ka dy dhoma gjumi sallon kuzhin banjo koridor esht e mobiluar jap dhe per te huaj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim