Jap banes me qira te Parku i qytetit

Jepet me qera nga: Mexhit 14 Dhj 08:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Te parku i qytetit
Sipërfaqe: 42 m2
Komuna: Prishtinë
Jap banesen me qira gjendet afer parkut të qytetit mbi sllovenia sportin ngjitun me Albimarketin dhe perball kolegjit Fama.Banesa ka ket renditje: Dhom dite me kuszhin,Dhom fjetjeje ,banjo ,ballkon tersisht e mobiluar,shih fotot.Tel per kontakt: 044362967 .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim