Jap banes me qira te parku

Jepet me qera nga: Ruzhdi 17 Sht 10:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Banes me qira tri dhomshe te parku i qytetit perball bustit Isa Kastrati, e mobiluar ne tersi me kushte te mira banimi dhe me ngrohje 24h, ka kete renditje:

– Dhoma e dites me kuzhine
– 2 Dhoma gjumi,
– Banjo


Mund te na kontaktoni ne kta numra
tel:
044 377 450
049 545 327..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim