Jap banes me qira te sallan 1 tetori

Jepet me qera nga: Rilind Krasniqi 06 Nën 11:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 110 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Jap banesen me qirante salla 1 tetori banesa esht e mobiluar ka 2 dhoma gjumi sallon kuzhin banjo koriodor banesa ka ballkon me siperfaqe 35m2 banesen jap dhe per studenta familjar si te doni ju banesen jap dhe per afat te shkurt afat te gjat sa tju komvenon juve
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim