Jap banes me qira

Jepet me qera nga: Arben 12 Shk 16:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Hapësirë parkimi / Garazh, Rinovuar, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Jap banes me qira ne ulpijan te aleanca banesa esht e renovuar dhe mobiluar mir ka 2 ballkone per me shum ne nr 044-245-647
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim