Jap banesa apo dhoma me qera

Jepet me qera nga: NASUF 04 Sht 12:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

50 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Gustav Majer
Sipërfaqe: 98 m2
Komuna: Prishtinë
Jap banesa pe student me qera te kolegji fama
Kemi dhoma si dhe banesa me qmim te voliteshem.
sa me pare sepse vendet jan te limituara
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim