Jap banesat me qera dydhomeshe dhe tri dhomeshe

Jepet me qera nga: Besnik 08 Tet 09:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Kati i parë, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Jap dy banesa me qera ne lagjen e Muhaxhereve ,rruga Lord Bajron afer Univerzitetit Iliria,prapa hotel AFA.Banesat jane ne katin e pare dhe jane te mobiluara.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim