Jap banese me qera

Jepet me qera nga: Arbnor Krasniqi 09 Sht 18:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Rruga prishtine fushkosove
Sipërfaqe: 86 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
banesa gjendet ne rrugen kryesore Prishtine Fushkosove te petroll kompania apo interex, banesa eshte e mobiluar komplet ka 2 dhoma, banjon sallonin dhe guzhinen ka 86m2. mun te na kontaktoni ne kete numer 045616257, viber&watsapp +37745616257.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim