Jap banese me qera ne Lagjen Dodona

Jepet me qera nga: ERONA shpk 11 Dhj 23:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

160 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë
Jap banese me qera dy dhomshe eshte afer furres REKORD. Banesa eshte e mobiluar tersisht dhe ka parking.


Per me shume Info na kontakto ne keta nr: +38649394111 +38649618848 Ose ne Email:amar_leci2@hotmail.com

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim