Jap banese me qera ne qender te Prishtines

Jepet me qera nga: Arbenita Hoxha 23 Gsh 13:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Slovenia Sporti
Sipërfaqe: 78 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Ndërtesë e re
Komuna: Prishtinë
Jap banese me qera tek Slovenia Sporti. Banesa ka 78 km2, ka sallonin dhe kuzhinen, dy dhoma gjumi, banjo dhe ballkon. Banesa mund te sherbeje edhe per zyre.
Te interesuarit mund te kontaktojne ne numrin e telefonit 049 158929
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim