Jap banese me qera

Jepet me qera nga: Shefkije 08 Nën 19:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Komuna: Prishtinë
Jap banesen me qera ne Bregun e diellit.rr"Vllezerit Gervalla" afer furres Qerimi 2
Banesa posedon: dhome fjetje,sallon,kuzhinen,shpajzin,ballkonin dhe banjon.
Eshte komplet e mobiluar.
Cmimi:200euro
Numrat kontaktues:
044308768 ose 044666623
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim