Jap banese me qira afer gjimnazit Sami Frasheri

Jepet me qera nga: ilmie 03 Dhj 16:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Rr.Fa Noli nr 25
Sipërfaqe: 120 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Jap banese me qira afer Gimnazit Sami Frasheri dhe Kolegjit Darnania ,ka afer Shkollen fillore ,, Pjeter Bogdani'' , Ambulancen banesa ka kete renditje: sallon kuzhin dy dhoma koridor banjo dhe dy ballkona ,eshte e mobiluar uje ka 24 ore ujin dhe mbeturinat i paguan pronari
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim